СПІКЕР-СТУДІЯ “ГАРТ ДУХУ”

 In Новини
У переддень ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ керівник НПК “Тризубець” Бурега О.С. взяла участь у засідання спікер-студії “Гарт духу”, яка проходила в ТОУНБ.

“Ціна свободи у нас одна – Україна” – такою була тема, запропонована ініціатором проєкту, головою ГО “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини” добровольцем Володимиром Свистуном, який проводив його після представлення усіх учасників засідання бібліотекарем Марією Гуменною.У розмові-спогаді, у розмові-заклику взяли участь добровольці, волонтери: Дмитро Гайдуцький, Христина Феціца,Iryna Skaskiv.Присутньою онлайн була і постійна учасниця засідань лейтенант ЗСУ Юлія Євстратова.

У своєму слові Буоега О.С. привернула увагу до питання національно-патріотичного виховання молоді, прозвітувала про роботу нашого НПК “Тризубець” за останній період (серпень – листопад 2020р.).

Прочитати хвилюючу поезію Володимира Тимчука “день злітає сніг вкриває…”

Хоч мова йшла про болюче, але ці події народили нашу націю заново, вселили віру в нашу силу і єдність.

“Ми повинні стати нацією українців, які розуміють значення рідної мови, котра є нашою найміцнішою бронею; які живуть з Україною в серці, а не лише на язиці; які є вільними, а не рабами “,- такими словами підвела підсумок виступу.
Ми повинні повністю викорінити рабську психологію із себе. Тому часто повторюю слова Галини Гордасевич:
Убиймо в собі раба!
Інакше вітер історії
Нас, мов сухе лушпиння,
Прямо на смітник знесе.
Щоби настала нова доба,
Убиймо в собі раба!

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search