ЧЕРГОВА УСПІШНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ – ПРИВЕРНЕННЯ УВАГИ ДО ТЕМИ ВІЙНИ, ЯКА ТРИВАЄ…

17.01.2019р. відбулася презентація книги “Слово про війну 2” у Теребовлянській центральній районній бібліотеці. Тепла і затишна атмосфера спілкування панувала у переповненому залі. Емоційне введення в атмосферу заходу, як і завжди, майстерно зробила бібліотекар Надія Степанівна Хома. Цього разу залучила ще й студентів-практикантів. Приємно було бачити серед них і нашу випускницю Мирославу Курилів.
Отець Іван Сивак благословив усіх, а після спільної молитви розпочали презентацію книги. На прохання аудиторії ми з Іриною Скасків озвучили свої розповіді й отримали в нагороду щирі оплески.
А як приємно було чути спів чоловічого квартету “Обертон”! Співаки подарували усім нашим захисникам та присутнім людям на презентації три чудово виконані пісні! Микола Павлович Мечник – ТАЛАНОВИТИЙ ПЕДАГОГ, який вміло розвиває здібності своїх вихованців.
Присутні мали змогу переглянути відеозвернення трьох співавторів книги: військовослужбовця Володимира Базара з Тернопільщини, який через службове відрядження не зміг бути на презентації; письменника з Житомирщини Василя Піддубного, який є ініціатором, редактором проекту та співавтором двох томів; письменниці з Хмельниччини Олени Іськової-Миклащук. Також почули розповідь про головну героїню твору “Дівчина з Рубіжного” і мали змогу побачити її фото.
Під час заходу усі присутні створили плакат “Я люблю Україну”, написавши на жовтих і блакитних сердечках побажання захисникам, Україні, народу українському, слухаючи під час цього пісню вчителя музичного мистецтва Анни Бавдис на слова Володимира Базара у виконанні нашого випускника Миколи Слободяна; переглянули відеозвернення-подяку воїнам від “тризубівців”, а в кінці презентації отримали з “чарівного кошичка” солодкі побажання. Завершили захід талановиті жителі села Залав’є.
Щирі слова подяки висловили отець Іван, викладач Ірини Скасків, методист відділу освіти районного методичного кабінету Руслана Григорівна Савончак та господиня свята творчості Надія Степанівна.
Приємно було бачити на презентації земляків: художника Ігоря Бавдиса, фотографа Ростислава Подвірного з дружиною Катею. Приємно було зустріти уже знайомих з вигляду людей, яких бачила на попередній презентації. Приємно було бачити усіх присутніх, бо вони знайшли час і бажання відвідати нашу презентацію…
Приємно було отримати запрошення на наступні презентації від Теребовлянського НВК та Теребовлянської княжої книгозбірні…
Приємно усвідомлювати себе частинкою чогось важливого. Приємно відчувати, що день пройшов з користю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *