Досягнення учнів за 2013-2014 рік

№ з/п

Прізвище, ім’я учня чи працівника

Назва заходу

 Рівень

Нагорода

Педагог, який підготував переможця

1.

Бурега Оксана Степанівна Конкурс «Кращий Web-сайт навчального закладу» районний Диплом ІІІ ступеня

2.

Скасків АнастасіяСкасків Максим Конкурс учнівської творчості районний Диплом І ступеня Бурега О.С.

3.

Скасків АнастасіяСкасків Максим Конкурс учнівської творчості обласний Диплом переможця Бурега О.С.

4.

Брикайло Каріна Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з основ  педагогіки та психології районний Диплом І ступеня Михальчук Л.М.

5.

Брикайло Каріна Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії районний Диплом ІІ ступеня Бігун В.В.

6.

Білінська Юлія Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з основ педагогіки та психології районний Диплом ІІІ ступеня Михальчук Л.М.

7.

Наконечна Тетяна Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії районний Диплом ІІ ступеня Подольська Г.В.

8.

Наконечна Тетяна Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики районний Диплом ІІ ступеня Бігун В.В.

9.

Наконечна Тетяна Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії районний Диплом ІІІ ступеня Зелінська Л.В.

10.

Наконечна Тетяна Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури районний Диплом ІІІ ступеня Пашковська Н.В.

11.

Наконечна Тетяна Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології районний Диплом ІІІ ступеня Паращук М.Р.

12.

Чабан Олександр Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії районний Диплом ІІ ступеня Кирилюк В.М.

13.

Чабан Олександр Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики районний Диплом ІІ ступеня Бігун В.В.

14.

Габрих Ярина Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови районний Диплом ІІ ступеня Дворчин Л.Є.

15.

Габрих Ярина Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови обласний Диплом ІІІ ступеня Дворчин Л.Є.

16.

Чабан Олексій Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики районний Диплом ІІІ ступеня Бігун В.В.

17.

Скасків Анастасія Переможець ІІ етапу Конкурсу знавців української мови імені  Петра Яцика районний Диплом І ступеня Бурега О.С. Заверуха К.В.

18.

Скасків Максим Переможець ІІ етапу Конкурсу знавців української мови імені  Петра Яцика районний Диплом І ступеня Пашковська Н.В.Бурега О.С.

19.

Скасків АнастасіяСкасків Максим (дует) Переможець конкурсу вокально-хорового співу «Свою Україну любіть», присвяченого 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка районний Диплом І ступеня Бавдис А.Й.

20.

Бурега Оксана Степанівна Учасник районного конкурсу персональних блогів, сайтів «Я – вчитель свого часу» (номінація «Персональний блог, сайт») районний Диплом учасника

21.

Михальчук Людмила Миколаївна Учасник районного конкурсу персональних блогів, сайтів «Я – вчитель свого часу» (номінація «Персональний блог, сайт») районний Диплом учасника

22.

Михальчук Людмила Миколаївна Учасник районного конкурсу персональних блогів, сайтів «Я – вчитель свого часу» (номінація «Блог МО психологів») районний Диплом учасника

23.

Агітбригада «Дівчата із планети «Здоровята» Фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» (номінація «Міні літературно-музично-спортивна композиція») районний ІІІ місце Брантюк М.Г.Федик А.В.

24.

Пилипів Богдан

Кіт Руслан

Фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» (номінація «Плакат») районний І місце Нечай Н.В.

25.

Карий Василь Фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» (номінація «Плакат») районний ІІ місце Стельмах Л.М..

26.

Дворчин Лідія Євстахіївна За успішну підготовку до олімпіади з англійської мови районний Грамота

27.

Кирилюк Василь Михайлович За сумлінну роботу з підготовки і проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») обласний Почесна грамота

28.

Бейгер Галина Євгенівна За участь у районному конкурсі бібліотекарів. районний Грамота

2 thoughts on “Досягнення учнів за 2013-2014 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *