ЕКСКУРСІЯ і СПІКЕР-СТУДІЯ “ГАРТ ДУХУ”

13.04.2019р. спікер-студія “Гарт духу” працювала у Збаражі. Заняття “Ми- українці! І гордість наша в цім” спікери Володимир Свистун та Андрій Федина провели у приміщенні міської ради. Насичена тепла розмова, інтерактив з виготовлення паката “Я люблю Україну”, вправа “Коло побажань”, знайомство з вмістом “цікавої” сумки Володимира Свистуна – основні моменти заняття. А ще хороший настрій, солодкі соняшники у подарунок, спільне фото перед приміщенням міської ради. А ще подяка за співпрацю від Управи Спілки учнівської молоді та ради НПК “Тризубець”, вручена головою Управи СУМ та ради НПК Вірою Кулян голові ГО “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини”.
Шосте заняття відбулося знову ж таки по-іншому – його продовженням стали благодійні екскурсії Збаразьким замком та Вишневецьким палацом (вартість поїздки для кожного – по 170 грн.(сувеніри та обід – у кожного індивідуальні суми, але розумні). До речі, смакували піцу у ресторані Вишнівця. Пізнавальними були розповіді Андрія Федини, який виконував роль гіда у Збаражі та Вишнівці.
Дякуємо ГО “Всеукраїнське об’єднання учаснків АТО Галичини” за співпрацю з нашою школою, НПК “Тризубець” зокрема, за здійснення супроводу у національно-патріотичному вихованні. Сподіваємося на її продовження. “Щиро дякуємо голові Збаразької районної ради Світлані Боднар, керівництву Національного заповідника “Замки Тернопілля”, директорові Анатолію Маціпурі та працівникам Збаразького замку, Вишневецького палацу за благодійні екскурсії. Висловлюємо подяку Тетяні Цвях за цікаву і змістовну екскурсійну розповідь. Ми приємно вражені побаченим і почутим.
Дякуємо також колективу міської ради м. Збаража, зокрема секретарю міськради Роману Напованцю, за надане приміщення для проведення чергового заняття спікер-студії “Гарт духу”.
Хто творить добро – тому й добром воздасться!
Миру, щастя, добра, благополуччя усім Вам, Вашим сім’ям та родинам!!!”- сказали ми у своєму відгуці на сторінці Національного заповідника “Замки Тернопілля”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *