ЕКСКУРСІЙНА ПОЇЗДКА “СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ”

Відчуття щастя від втілення дитячої мрії – це надзвичайне відчуття!
Сьогодні, як і було заплановано, ми здійснили екскурсійну поїздку “Стежками рідної України”. Поєднали її з першим цього навчального року заняттям у проекті “Спікер-студія “Гарт духу”, але сьомим від початку нашої співпраці. Разом із ветеранами Володимиром Свистуном та Андрієм Лагудзою група наших учнів (21 школяр, серед яких і наша Віточка Кокора, яка вже є студенткою, але завжди з нами), педагогів (Бурега О.С., Пашковська Н.В., Волинський М.Б.) оглянули руїни Скала-Подільського замку, біля якого й провели частину заняття у спікер-студії; фортеці у Кам’янець-Подільському та Хотині. Нам пощастило зустріти чудового екскурсовода Ірину, яка надзвичайно цікаво, емоційно, дещо навіть театралізовано провела нам незабутню екскурсію у Кам’янці-Подільському. Хочу сказати, що ці дві фортеці не випадково є у переліку семи чудес України. Це потрібно бачити, щоб зрозуміти, відчути, насолодитися. І тут варто побувати кожному…
Не менш цікавим і надзвичайно позитивним було й дозвілля у самому автобусі (водій Дармограй В.І.), де ми переглянули короткі відеоролики про ці перлини України; проводили пізнавально-розважальні ігри, співали, спілкувалися, робили фізкультхвилинку і навіть танцювали. Саме тому настрій в усіх був чудовим, вражень дуже багато (і всі вони надзвичайно позитивні).
Дякую усім за чудову компанію, за успішно втілений задум та здійснену мрію багатьох із нас. Гадаю, що ми продовжимо подорожувати рідною Україною – справжньою перлиною.
Тому хочу повторити перше речення, створивши обрамлення: відчуття щастя від втілення дитячої мрії – це надзвичайне відчуття!

Залишити відповідь

Закрити меню