ІХ турнір відбувся

17 лютого у нашій школі відбувся ІХ районний турнір з волейболу на кубок ім. В. Денеки, воїна-афганця, випускника школи, який загинув в Афганістані. На свято були запрошенні районна та обласна спілки воїнів Афганістану, депутат обласної ради Дзюбан Ю.І., команди закладів освіти району.

Розпочав турнір директор школи Кирилюк В.М. словами вітань та подяки. Його продовжили учні нашої школи, які  підготували літературно-музичну композицію “Їх долі обпалені війною”. Чудово справились з ролями ведучих Китинська Оля та Кароль Роман. Проникливістю і щирістю захопила всіх Гордєєва Анастасія, яка виконала роль матері загиблого сина, а ще чуттєвішим було її виконання пісні “Коли припиняться бої” (керівник Бавдис А.Й.). Сльози на очах у людей викликало виконання пісні “Мамо, не плач” учнем 11 класу Слободяном Миколою. Не залишило байдужим чудове виконання пісень дуетом у складі Слободяна Миколи, Радомської Анджеліки та тріо дівчат у складі Подольської Софії, Радомської Анджеліки та Гордєєвої Анастасії (керівник Бавдис А.Й.)

У запальній та цікавій боротьбі перемогу здобули команди: Струсівської  ЗОШ ім. С. Будного (І місце), Струсівської школи-інтернату (ІІ місце), Підгайчицької ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІІ місце).

На підведенні підсумків свята кожна команда-переможець отримала медалі відповідного ґатунку, грамоти, дипломи та солодкі подарунки, а команда-переможець – кубок, окрім усього іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *