Коментарі наших друзів-солдатів

Ігор Рушенко Вітаю тризубівців із третьою річницею! Ви гідні нащадки своїх пращурів! Я впевнений, що вами пишались би бійці, які загинули під Крутами, у Холодному Яру, вояки УПА, майданівці та кіборги. Слава вам, молоді українці, героям слава!

Оксана Бурега Дякую, Ігоре Миколайовичу, сприймаємо це як аванс. Тому працювати маємо ще краще!!! Віримо у нашу ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ над зовнішніми та внутрішніми ворогами! Раді, що ви нас пам’ятаєте!!! Вітання дружині Ларисі, донечці Любі, синові Олексію та його сім’ї. Дякуємо Вам!!!

Володимир Базар Цей момент я не забуду ніколи. Дякую одногрупнику Василю Романському за приємну зустріч із цим колективом. Багато з них і досі на зв’язку.

Оксана Бурега І ми дякуємо, Володю, тобі за твою щирість, людяність; за хороше почуття гумору; за твою творчість; за те, що разом зі своїми побратимами прихиляєш до наших голів мирне небо. Нехай Господь оберігає усіх вас, ваші сім’ї та родини! Василю Романському дякуємо за те, що ініціював цю незабутню зустріч. Ми чекаємо на нову зустріч у нашій школі, щоб познайомитись із третьою збірочкою. До зустрічі, дорогий наш солдате!!! Передавай вітання своїм побратимам.

До речі, у середу зранку Василь Романський вирушає до хлопців із Тернопільського “Збруча”. Серед подарунків для них є й наші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *