Конкурс для вчителів «Моя школа майбутнього»

Шановні пані та панове!

 Пропонуємо до Вашої уваги інформацію щодо проведення конкурсу для вчителів «Моя школа майбутнього» в рамках Українсько-німецького року мов 2017/18 від Німецького культурного центру Goethe-Institut в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України!
 У Вас є бачення, як реформа освіти змінить Вашу школу? Як виглядатиме Ваша школа майбутнього? Спробуйте поекспериментувати та розкажіть про це!
 Цим конкурсом ми хотіли би закликати вчителів запланувати міждисциплінарний проект та реалізувати його зі своїми школярами після ознайомлення з програмою «Нова українська школа» і новим Законом про освіту.
Команда вчителів, яка представить найкращу розробку проекту чи проектну документацію отримає можливість поїхати до Німеччини з метою познайомитися з інноваційними закладами та формами роботи в рамках шкільної освіти Німеччини.
 Команди, які посядуть 2 та 3 призові місця, отримають цінні призи. Десять найкращих наборів проектної документації представлять в червні 2018 року на Освітньому конгресі, який стане завершенням Українсько-німецького року мов 2017/2018, та будуть опубліковані на вебсторінці GoetheInstitut в Україні, як кращі приклади належної практики.
Кінцевий термін подання заявки: 31 березня 2018 року
Інформація про конкурс: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/ver/nus.html
Контакт: Вікторія Коржик
асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017-2018»
viktoria.korzhyk@goethe.de

Також на сайті Нової української школи Ви можете знайти публікацію про наш конкурс: http://nus.org.ua/news/ogolosheno-konkurs-proektiv-dlya-vchyteliv-z-mozhlyvistyu-poyizdky-v-nimechchynu/
 Звертаємось до Вас з проханням опублікувати інформацію про конкурс для вчителів на Вашому сайті. До участі запрошуються усі державні загальноосвітні школи, де викладається німецька мова, або школи, де вона вводиться з 2018/2019 навчального року.  
Якщо у Вас виникнуть будь-які питання стосовно інформації – будемо раді відповісти на них!

Заздалегідь вдячні за співпрацю!
З побажаннями найкращого,

Вікторія Коржик
Mit besten Grüßen
Viktoriia Korzhyk | Вікторія Коржик
Sachbearbeiterin | Асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017/18»

Projekt „Deutsch-Ukrainisches Sprachenjahr 2017-2018“
Goethe-Institut Ukraine
Chorywa 39/41
04071 Kiew
Ukraine
Tel.: +38 044 4969785/173
Mob: 093 418 17 94
Besuchen Sie uns auf Facebook:
Signatur_173x60

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *