Королівський день у таборі

За доброю традицією, останній день у таборі – КОРОЛІВСЬКИЙ. Після ранкової лінійки усі загони придумували назви своїх королівств, готували костюми на королівський бал, привітання, подарунки королю Максиму та королеві Софії. О 14 годині усі присутні урочисто зустріли короля і королеву. Глашатай Іван розпочав представлення гостей. Діти щиро вітали господарів балу, дарували свої подарунки, виконували пісні і танці. До своїх вихованців у танцювальному номері долучився і вихователь Бігун В.В. Урочиста частина закінчилась нагородженням вірнопідданих короля і королеви. Свої відзнаки отримали також і самі вельможі. Після цього відбулася урочиста хода навколо школи, фотосесія та королівський обід на свіжому повітрі біля ватри.

Дякуємо заступнику директора з виховної роботи Брантюк М.Г. за організацію цікавого і змістовного дозвілля. Педагогу-організатору Щипан С.О. – за допомогу у цьому. Усім дітям, педагогам, Годованцю Ю.Г. – за успішну реалізацію задуманого. Раді, що вам у таборі “Родина” сподобалось!!!

One thought on “Королівський день у таборі

  1. Так, було дуже цікаво у таборі: захоплюючі конкурси, змагання та інше. У мене стільки спогадів про цей табір! Аж навіть не хотілося, щоб він закінчувався. Ну, нічого. Наступного року, надіюсь, знову буде табір, я обов’язково прийду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *