ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. На семінарі в Заліщицькому ОБНРЦ

13.11.2013р. у нашій школі був  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. Дякуємо батькам, які відвідали заклад, побували на уроках, поспілкувалися із педагогами. Голова ради школи Скасків І.Б. подарувала набір книг, які будуть передані до шкільної бібліотеки для загального користування, за що ми їй вдячні.

13.11.2013р.  ми взяли участь в обласному семінарі заступників директорів з навчально-виховної роботи інтернатних закладів у Заліщицькому обласному багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі. “Освітньо-корекційна діяльність дошкільної групи в системі надання реабілітаційних послуг спеціальним закладом освіти” – тема даного семінару. Ми мали змогу побувати на заняттях у дошкільній групі, ознайомитись із розвивальною програмою “Нумікон”, яку використовують у формуванні математичних уявлень дітей; оглянути матеріально-технічну базу закладу, виставки учнівських робіт;  побачити, як працюють учні профільного навчання у швейних майстернях.

Кожен із семінарів (23.10.2013р. ми були на семінарі в Гримайлівській школі-інтернаті) допомагає нашим закладам удосконалюватись, запозичаючи досвід роботи у своїх колег. Особисто мені сподобалось усе. Я багато почерпнула для себе, адже дошкільну групу ми відкрили лише цього навчального року, а в Заліщицькому ОБНРЦ вона працює уже четвертий рік.

Щире спасибі департаменту освіти і науки, методистам ТОКІППО, ТОКПМПК, адміністрації закладу  за сприяння в обміні досвідом інтернатних закладів. Бажаємо усім успіхів у всіх починаннях, розуміння і підтримки!

Залишити відповідь