Педрада – “круглий стіл” відбулася

Сьогодні, як і було заплановано, відбулося засідання педагогічної ради – “круглого столу” з питання “Складові педагогічної діяльності з метою формування успішного учня”. Педагоги, які входили до творчих груп, виконували домашні завдання до засідання педради:

І група– практичний психолог школи, вихователі, класні керівники 1, 5 класів, медпрацівники (керівник – Михальчук Л.М.): успішна адаптація – комфортне перебування у закладі.

ІІ група (керівник – Бурега О.С.): створення в колективі освітнього закладу умов для науково-дослідницької роботи педагогів та учнів; обмін передовими педагогічними ідеями, розвиток творчої співпраці.

І підгрупа (керівник – Зелінська С.М.; члени підгрупи: класні керівники 5-11 класів, Ваврик Н.В., Ванюсів Н.О., Ванюсів Є.А., Бавдис А.Й., Півторак Д.М., Михальчук З.М.): вимоги до особистості вчителя, що працює в режимі розвитку. Анкетування педагогів, учнів, батьків; аналіз анкет «Чи готовий педагогічний колектив школи до інноваційної діяльності».
ІІ підгрупа (керівник – Пашковська Н.В.; вчителі суспільно-гуманітарного циклу): пошуково-дослідницька та проектна діяльність (з досвіду роботи).
ІІІ підгрупа (керівник – Кирилюк В.М.; вчителі природничо-математичного циклу): вплив інформаційно-комунікативних технологій на формування у школярів навичок самоосвітньої роботи.
ІІІ група (керівник – Лавринів Л.В.; класні керівники, вихователі початкових класів, вихователі ДГ, соціальний педагог): про творчу реалізацію психолого-педагогічних механізмів створення ситуації успіху на уроках українського читання у початковій школі, ДГ.

Педагогічна рада пройшла активно. Педагогічні та медичні працівники отримали рекомендації, пам’ятки. Прийняті рішення, які ляжуть в основу подальшої роботи та будуть оформлені підсумковим наказом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *