Свято вишиванки, театралізованої пісні

14.11.2013р. школа цвіла розмаїттям вишиванок. Учні, педагоги, працівники – усі прийшли цього дня у барвистих сорочках. Відчувався святковий настрій. Це традиційне свято у нашій школі.

А заключним акордом було, як і завжди, конкурсне свято театралізованої пісні. Кожного року переконуємося у талановитості наших вихованців і їх наставників. Адже кожен номер, представлений одинадцятьма виховними групами, був неповторним, оригінальним, цікавим. Дуже непросто було визначити преможців членам журі, до складу якого ввійшли: Лавренюк Н.Я. – керівник хореографічної студії “Мальви”, Бавдис А.Й. – вчитель музичного мистецтва, Огірок Л.В. – директор Струсівського БК.

Вихованці 1-2 класів виступили із композицією “Із сиром пироги”, 3 класу – “Задумала бабусенька”, 4 класу – “Ой сусідко”, 11-Б класу – “В саду гуляла”, 5 класу – “Ти ж мене підманула”, 6 класу – “Ой під вишнею, під черешнею”, 10 класу – “Ой казала мені мати” (пісня Одарки із опери “Запорожець за Дунаєм”), 8 класу – “Ніч яка місячна” (постановка, в якій використаний фрагмент із Гоголівського “Вія”,  усіх приємно вразила), 11-А класу – “Ой гарна я з роду”, 7 класу – “Ой у полі криниченька” та “Черемшина”, 9 класу – “Ой там на товчку, на базарі”.

Найбільш цінним у таких заходах є те, що майже усі учні школи беруть у них участь (не тільки ті, хто співає чи танцює найкраще). На таких святах ми завжди розкриваємо нові таланти. Ці масові заходи допомагають нашим вихованцям проявити себе, розпізнати іскорку обдарування, яку потім спільними зусиллями плекаємо. Звичайно, одним вдається виступити краще, іншим гірше, та ми завжди усіх вітаємо щирими оплесками. Впевнені, що такі заходи просто необхідні і вихованцям, і їх наставникам, бо й вони щоразу розкривають у собі нові грані таланту.

Дуже приємно було бачити на святі таку велику кількість батьків, які із задаволенням та гордістю спостерігали за дітьми. Після слів ведучих  дев’ятикласницею Шкімірою Ліною та семикласником Слободяном Миколою була виконана пісня “Родина”. Із словом подяки учасникам та організаторам свята виступив директор школи-інтернату Кирилюк В.М.  Журі, визначивши різні номінації, нагородило кожну виховну групу. Свято вдалося на славу!

Цей запис має 2 коментар(-ів)

  1. Ірина Скасків

    Надзвичайно позитивна атмосфера панувала на святі! Стільки чарівних мелодійних пісень прозвучало! Після напруженого робочого дня я ніби зачерпнула пригорщу позитивних емоцій та відпочила душею.
    Велике спасибі школі, що вчить дітей любити українську пісню, яка для кожного свідомого українця, як мова, як мати, рідна та дорога.

  2. Бурега Оксана

    Дякуємо за коментар. Спасибі, що Ви з нами. Щиро дякуємо за Ваших талановитих дітей.

Залишити відповідь