«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

15.11.2013р. у рамках Тижня родинного виховання пройшло спортивно-розважальне шоу «Тато, мама, я – спортивна сім’я». У ньому взяли участь команди дітей і батьків 1-4 класів. Уболівальниками та глядачами були учні та працівники школи.

Змагання проводив учитель захисту Вітчизни Станько А.О., який спільно із вчителем фізкультури Ванюсівим Є.А. розробив види конкурсних етапів. Головним суддею був вчитель інформатики           Бігун В.В. Членами журі були голова управи Спілки учнівської молоді Демко Марія та вчитель трудового навчання Півторак Д.М. Кожну із команд представили їх «тренери» – вчителі початкових класів.

Змагання пройшли дуже весело. Надзвичайно цікаво було спостерігати, як разом із дітьми змагаються їх татусі та матусі, як вони допомагають один одному. Найцікавішим, мабуть, був конкур, де команди долали шлях у мішках. Усі: і учасники, і глядачі –  отримали масу позитивних емоцій.

У перервах між конкурсами усі мали змогу послухати запальну українську пісню у виконанні нашої солісти Вихованець Христини (9 клас) та подивитись авторський танець учениці 11-А класу Брикайло Каріни, який вона виконала із своїм однокласником Вороблем Тарасом.

Приз глядацьких симпатій та перше місце здобула команда Кокори Вікторії, учениці 4 класу. Найоптимістичнішою стала команда першокласниці Дзвінки Вікторії. Збірна команда учнів 2 класу Древницького Максима та Семкова Анатолія отримала нагороду за проявлену волю до перемоги, а збірна команда учнів 3 класу Льоффлер Ніколь та Островського Максима здобули нагороду «Найзгуртованіша пара».

Директор школи-інтернату провів церемонію нагородження найвідважніших команд, які ввійшли в історію школи, як перші сімейні спортивні команди. Сподіваємось, що наступного року буде більша кількість учасників. Дорогі батьки та дітки, які взяли участь у сьогоднішньому спортивному святі, щиро дякуємо Вам за це! Ви – переможці! Ми пишаємось Вами!

Шановні батьки усіх наших вихованців, дякуємо Вам за те, що живете життям своїх дітей, життям нашого закладу. Надіємось на тісну і плідну співпрацю, бо від цього тільки краще буде нашим дітям!

Фото спортивного свята 15.11.2013р.

Цей запис має один коментар

Залишити відповідь