УЧАСТЬ У КОНКУРСІ “ВЧИТЕЛЬ РОКУ-2021”

 In Новини
На сторінці у Facebook учителька української мови і літератури Бурега О.С.  написала: “18 -19 листопада 2020р. взяла участь у І (зональному) етапі всеукраїнського конкурсу “Вчитель року – 2021”. Його організовував відділ освіти Бучацької РДА.
Зайняла ІІ місце (було 4 учасники). Різниця між І та ІІ місцями становить 2 бали.
І хоч почуття, відчуття від усього, що відбувалося і як відбувалося, є неоднозначними, я не шкодую про свою участь у цьому випробуванні. По-перше, здобула новий досвід (усе проходило онлайн). По-друге, представила на ньому свою школу і район (було по одній учасниці від Тернопільського, Бережанського, Бучацького, Теребовлянського р-нів). По-третє, доказала, насамперед, собі, що треба боротися і ніколи не здаватися (після першого дня була на четвертій позиції). По-четверте, побачила перевагу в тому, що можу працювати самостійно, адже презентації, відео я створюю сама. Свити асистентів я не залучала ніколи і не залучаю, як роблять інші, бо завжди за чесну боротьбу. По-п’яте, переконалася в тому, що й справді: людина планує, а Бог керує. Йому все відомо. Гадаю, що незабаром стане відомо і мені, і нам, ЩО Він спланував. Лише знаю, що це щось хороше, бо Боже іншим бути не може.
Відновлююсь, а в понеділок – до дітей, до спілкування з ними, до їх навчання та навчання у них.
Щаслива, що змогла цього навчального року знову стати лише вчителькою, бо саме це у радість, а не управлінська діяльність.
Дякую за психологічну підтримку своєму синові Назару, особливо за те, що оперативно перекинув мій матеріал на свій ноутбук, коли в мене з технічних причин ледь не зірвався захист розробленого мною дистанційного уроку (тут я запанікувала). Я підключилася онлайн саме у той момент, коли мене запросили до слова.
Дякую за підтримку Юлі Франківні Сові, Марії, Григорівні Брантюк, Руслані Григорівні Савончак, Людмилі Олександрівні Сурмай та усім, хто думкою чи побажанням допоміг ще один конкурс у моєму житті виграти.
Впевнена, що найбільша моя перемога ще попереду. І буде вона в особистому рості точно, бо прагну цього!”
Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search