Досягнення учнів за 2012-2013 навчальний рік

Прізвище, ім’я учняНазва заходуРівеньНагородаПедагог,
який підготував переможця
Скасків АнастасіяКонкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» ( за яскраве висловлення ставлення до героїв твору та оригінальність оформлення)районнийДиплом І ступеняБурега О.С.
Скасків Анастасія
Скасків Максим
Конкурс творчих робіт імені Тараса ШевченкарайоннийДиплом І ступеняБурега О.С.
Скасків Анастасія
Скасків Максим
Конкурс творчих робіт імені Тараса ШевченкаобласнийБурега О.С.
Станько АндрійПереможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психологіїрайоннийДиплом І ступеняМихальчук Л.М.
Станько АндрійПризер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психологіїобласнийДиплом ІІІ ступеняМихальчук Л.М.
Швець ДмитроПереможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психологіїрайоннийДиплом ІІІ ступеняМихальчук Л.М.
Чабан ОлександрПереможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хіміїрайоннийДиплом ІІ ступеняКирилюк В.М.
Лабівська ВеронікаПереможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хіміїрайоннийДиплом ІІІ ступеняБрантюк М.Г.
Габрих ЯринаПереможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мовирайоннийДиплом ІІ ступеняДворчин Л.Є.
Швець ДмитроПереможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мовирайоннийДиплом ІІІ ступеняПашковська Н.В.
Брикайло КарінаПереможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з основ правознавстварайоннийДиплом ІІ ступеняПодольська Г.В.
Швець ДмитроПереможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математикирайоннийДиплом ІІІ ступеняКурилів В.П.
Тернопільський ВолодимирПереможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історіїрайоннийДиплом ІІІ ступеняСтанько А.О.
Чабан ОлексійПереможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізикирайоннийДиплом ІІІ ступеняБігун В.В.
Станько АндрійПереможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологійрайоннийДиплом ІІІ ступеняКурилів В.П.

Cтанько

Станько Андрій у 2012-2013 навчальному році став переможцем районних олімпіад з інформаційних технологій (ІІІ місце), педагогіки і психології (І місце). На обласному етапі олімпіади з педагогіки і психології зайняв ІІІ місце. Став переможцем Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Молодь обирає здоров’я” у номінації “Плакати”, здобувши І місце на районному етапі та ІІІ на обласному. Він створив наш сайт і допомагає його наповнювати. Уміє працювати творчо, “з вогником”.

image002

Скасків Анастасія Володимирівна протягом двох останніх років перемагала у конкурсі “Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”, здобуваючи І місце на районному етапі. На обласному рівні двічі отримала  дипломи за яскраве висловлення ставлення до героїв твору та оригінальність оформлення. Минулого навчального року вона посіла ІІ місце в районі за роботу, написану спільно із братом Максимом “Сімейні літературні вечори”, яка брала участь у конкурсі учнівських творчих робіт. Цього року вони із братом знову планують взяти участь у цьому конкурсі. Бажаємо успіху їм і їх наставнику Бурезі О.С.!

IMG_5513

Швець Дмитро Дмитрович 2012-2013 навчального року здобув ІІІ місця на районних олімпіадах  з математики, української мови і літератури, педагогіки та психології. Зараз він є студентом Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Куліковська Надя

Куліковська Надія Олегівна – солістка нашої школи. 2011 року на обласному фестивалі-конкурсі “Інтербачення” зайняла ІІ місце, на районному фестивалі-конкурсі духовної пісні “Святе Причастя – цвіт надії” у дуеті з Манович Василиною завоювали І місце. Брала участь у благодійному концерті у ПК “Березіль”, влаштованому Благодійним фондом імені Арсена Монастирського. Жодне шкільне чи загальносільське свято не проходило без активної участі цієї чудової дівчини. Її спів нікого не залишає байдужим. Окремі із її виступів можна подивитися у наших відео (районні семінари директорів та вчителів музичного мистецтва). Зараз Надійка є студенткою Прикарпатського університету.

Брикайло Каріна

Брикайло Каріна Борисівна 2012-2013 навчального року здобула ІІ місце на районному етапі олімпіади з основ правознавства. 2011-2012 н.р. на районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації “Література” зайняла І місце, а на обласному нагороджена дипломом за належний рівень оформлення й виконання конкурсної роботи. Каріна відмінно вчиться, чудово декламує, танцює.

 

 

Залишити відповідь

Закрити меню