ВІРТУАЛЬНИЙ УРОК МУЖНОСТІ у “ТРИЗУБЦІ”

У понеділок, 06.04.2020р., провели перший віртуальний урок мужності в НПК “Тризубець”.
Нашим гостем був волонтер, доброволець, учасник російсько-української війни, один із лідерів руху “Захистити Україну” Дмитро Гайдуцький (позивний Грім).
Дмитро записав 4 невеликі відеозвернення до учнів нашої школи, за що йому щиро дякуємо. Це дало нам змогу спробувати віртуально не лише виконувати навчальні завдання, але й продовжувати нашу діяльність у клубі.
У своїх відеозверненнях Дмитро розповів про те, як він розуміє причини війни в Україні; наголосив на тому, яку роль відіграє українська мова в житті країни; пояснив, чим для захисників, і для нього зокрема, є підтримка з “мирної землі”; наголосив на важливості зв’язку із дітьми через листи, малюнки тощо.
У підсумку зізнався:” З гордістю стверджую, що я – українець, патріот своєї держави…” Школярам побажав бути справжніми…
Після прослуховування цих звернень діти мали вирішити самостійно, яку відповідь дадуть ветеранові, у якій формі вони це зроблять.
Першою відповідь на Дмитрове запитання надіслала Оля Китинська (Olia Olia), потім прийшли фото малюнків від Віталіни Козак (Vitalina Kozak) та її молодшої сестрички; надіслала фото своєї роботи Оксана Колодій. Наступного дня надійшли фото роботи Оксанки Ониськів та фото своїх чотирьох робіт надіслала Віточка Дзвінка.
Знаю, що інші школярі також працюють. Уже незабаром ми отримаємо і від них звістки.
Звертаюся до усіх школярів з тим самим проханням, що і завжди: напишіть, намалюйте, зробіть вітальні листівки тощо для наших захисників! Ви зараз маєте значно більше часу. Є й такі, кому навіть трохи нудно стає. Використайте частину часу для того, щоб зробити цю корисну справу! Надсилайте мені фото своїх виробів. Я їх буду розміщувати, щоб наші захисники бачили, що про них не забули, що їх люблять і поважають. Нам необхідно створити якнайбільше послань. Я зможу їх відправити з пошти. Усі питання задавайте по телефону чи у приватних повідомленнях.
Звертаюсь до батьків, учителів, класних керівників з проханням допомогти здійснити цю корисну справу. Кількість робіт від однієї особи – не обмежена!
Ми пообіцяли, що будемо цю роботу проводити аж до ПЕРЕМОГИ, тому мусимо дотримати свого слова!

Залишити відповідь