Мотанка-берегиня роду

Лялька-мотанка (або вузликова лялька) є прадавнім сакральним оберегом. Їй вже майже 5000 років, вона з’явилася з тих пір, як почали вирощувати льон. 
Перша лялька-мотанка була виготовлена більше 5 тисяч років тому. Такі ляльки можна знайти в будь-якій країні.
Це була не просто іграшка. Вважалося, що вона захищала людину від неприємностей та бід.

Учні 5 класу під керівництвом класного керівника Крайник М.М. провели відкрите заняття, на якому виготовляли ляльки-мотанки. Вихователькою використаний дуже цікавий альбом-презентація, який продемонстрував їх розмаїття. Учні старанно працювали над виготовленням своїх ляльок-мотанок.

Нехай ці дитячі вироби захистять усіх нас від зла, принесуть у сім’ї здоров’я, щастя, радість, злагоду. Нехай вони обережуть весь український рід.

2 thoughts on “Мотанка-берегиня роду

  1. «Лялька-мотанка з давен була оберегом в українській родині. Кожна матір робила для своєї дитини ляльку, щоб та гралася. Лялька буває різної форми – великою і маленькою. Вважають, що лялька є посередником між живими і тими, кого на цьому світі вже чи ще немає. Обличчя як такого у ляльки немає, воно досить символічне.»

    Моя лялька-мотанка
    Ниточкою змотана,
    Оберіг мій на землі,
    Талісман мені в житті

  2. Дякуємо, що провели даний захід. Дякуємо і за те, що слідкуєте за нашими публікаціями. Надіємось на тісну співпрацю у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *