ЮВІЛЕЙНИЙ ТУРНІР ВІДБУВСЯ

16.02.2019 року відбувся Х турнір на кубок воїна-афганця Володимира Денеки. Свято спорту присвятили 30 річниці виводу військ з Афганістану та боротьбі за волю в російсько-українській війні (ВІДЕО УРОЧИСТОГО ВІДКРИТТЯ ТУРНІРУ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ). На заході були присутніми десять ветеранів війни в Афганістані. Вони подарували до нашої кімнати-музею народознавства “Спадщина” пристрій, який допомагав бійцям БМП оглядати місцевість, не висовуючись із машини. Цього року змагання провели не лише з волейболу, а ще з настільного тенісу та стрільби з пневматичної гвинтівки.

У турнірі взяло участь 4 волейбольні команди: Підгайчицької ЗОШ І-ІІст., Струсівської ЗОШ ім. Степана Будного, нашої школи та молодший склад групи “Здоров’я”.Остання команда зіграла дружню гру із переможцями волейбольного турніру – командою Струсівської ЗОШ ім.Степана Будного. Друге місце – у команди Підгайчицької школи, третє – у наших хлопців. Усі команди отримали грамоти та комплекти медалей.
У змаганнях з настільного тенісуусі місця здобули наші хлопці: Остовський Максим (І місце), Гречковський Михайло (ІІ місце), Небесьо Сергій (ІІІ місце).
У змаганнях зі стрільби перше місце у Вітвіцької Анастасії (11 клас) та ветерана Бенька І.М., ІІ місце здобув учень Підгайчицької ЗОШ, ІІІ – Радомська Анжеліка (9 клас).

Залишити відповідь

Закрити меню