Засідання педради-дискусійного клубу

Сьогодні, 11.01.2019 року, відбулося засідання педради-дискусійного клубу. Добре попрацювали творчі групи протягом місяця, готуючись до засідання, активно працювали і сьогодні.

І група – «Початкова школа – це особлива ланка, яка створює підґрунтя для всієї загальної середньої школи. Риси, які мають бути сформовані у випускників початкової школи» (учителі та вихователі початкової школи, керівник – Курилів Л.Г.).
ІІ група – «Шкільні роки – це не підготовка до життя, а саме життя. Статус людини в суспільстві залежить від неї самої. Головне для нас – це створення компетентнісно зорієнтованої системи навчання та виховання школярів.
Риси, які мають бути сформовані у випускників основної і старшої школи» (класні керівники, вихователі 5-11 класів, керівник – Питак О.В.).

ІІІ група – «Сучасних учнів та сучасних випускників повинен навчати і виховувати сучасний учитель. І до вчителя треба ставити вимоги, продиктовані часом» (учителі-предметники, керівник – Подольська Г.В.).
Психологічна служба школи (Михальчук Л.М., Коваль Ю.М.) підготувала ситуативні завдання, які розглянули у дискусійному клубі. Усі члени педради отримали для використання у роботі пам’ятку «Важливі уроки життя».

Подарунком став візит наших сусідів з Дружби із колядками та віншуваннями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *