ЗАСІДАННЯ ПЕДРАДИ ВІДБУЛОСЯ

На виконання плану методичної роботи, наказу «Про підготовку педагогічної ради – «круглого столу» з питання «Емоційна нестійкість дитини. Психологічний супровід адаптації до нових умов навчання учнів 1, 5 класів у І семестрі поточного навчального року» 31.10.2019 року пройшла педагогічна рада – «круглий стіл», на якій розглянули ще й питання «Про стан підготовки до проведення ДПА і ЗНО». З першого питання заслухали результати психологічних досліджень практичного психолога Михальчук Л.М., соціального педагога Коваль Ю.М.; виступи вчителів – предметників, класних керівників, вихователів, медичних працівників, директора школи Кирилюка В.М., заступника з навчальної роботи Бурегу О.С., заступника директора з виховної роботи Брантюк М.Г. Кожен із виступаючих вносив пропозиції для покращення процесу адаптації, які лягли в основу рішення педради з цього питання.

З другого питання члени педради отримали блок інформації від директора школи Кирилюка В.М., заступника директора з навчальної роботи Буреги О.С., яку взяли до відома.

Під час засідання педради у формі «круглого столу» Бурега О.С. провела з присутніми декілька вправ із соціально-психологічного тренінгового заняття «Як розвивати творчість педагога» та майстер-клас з виготовлення ялиночок у техніці орігамі. Таке нетрадиційне поєднання створило творчу атмосферу. Педагогічна рада прийняла конкретні рішення для виконання у процесі діяльності.

Залишити відповідь