Завершилась гра “Сокіл” (“Джура”)

Другий день військово-патріотичної гри був дуже насиченим. Слід відмітити велику кількість команд-учасників, особливо у “Джурі”.  Щиро дякуємо нашій першій команді, до складу якої ввійшли школярі: Чабан Олексій, Турчак Соломія, Романюк Анастасія, Слободян Микола, Хомко Наталія, Дзюма Сергій, Благітка Костянтин, Войтович Олександр. Раді повідомити про перемогу нашого Олексія Чабана (завоював І  місце у конкурсі “Стрільба”). Вітаємо!!! Про інші результати ми ще не знаємо, тому проінформуємо згодом, коли матимемо остаточні результати. Дякуємо за підготовку команди вчителям предмета “Захист Вітчизни” Станьку А.О. та Федик А.В.; за виготовлення плаката – учителю географії Зелінській Л.В.; усім працівникам та учням школи – за підготовку території до змагань (колектив школи отримав за це подяку).

3 thoughts on “Завершилась гра “Сокіл” (“Джура”)

  1. Вітаю учасників фінального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).Учасники гри «Сокіл» («Джура») власним прикладом надихають юних українців, та й дорослих громадян, долучатися до здорового способу життя, духовно збагачуватися і розвиватися фізично.Бажаю кожному патріоту нашої України сили, відваги, міцного здоров’я.
    Слава Україні!!!

  2. Звучить все гарно, проте на практиці – 0. Звичайно, організація від школи, яка приймала цей захід, була на доволі високому рівні, чого не скажеш про саму організацію патріотичної гри. Горда назва “Сокіл”, а на ділі – хаос, якщо порівнювати із тим, що насправді має за собою значення “патріотична гра”. Патріотичний вишкіл – це дисципліна, насамперед, порядок і злагодженість. Питання тепер: хто “недоорганізував” цей захід, і чи щоразу, щороку так проходить гра “Сокіл”? Якщо так, то дисципліни і порядку в підростаючого покоління нам не бачити.

    • Дякуємо за коментар, Mr. Robot, за хорошу оцінку нашому внеску в організацію гри. Однак Ваш коментар, мабуть, доцільніше було адресувати безпосереднім організаторам, бо тут вони його, скоріш за все, не бачитимуть. Також, мабуть, не можна говорити про те, що організація дорівнює 0, оскільки тоді змагання не відбулися б зовсім, а тут була ще й така велика кількість команд. І ще одне. Якщо Ви так насправді вболіваєте за дисципліну та патріотизм підростаючого покоління, що є дуже добре, то виникає питання до Вас: навіщо Ви приховали своє справжнє ім’я? А це насторожує… Ще раз дякуємо за увагу до нашого сайту, а значить, – і до життя закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *