Звернення дітей до батьків

Сьогодні, 16.11.2013 року, закінчився у школі Тиждень родинного виховання. Як і заплановано, учні звертаються до своїх батьків, близьких  із словами подяки та побажань. Дане зверенення створене з учнівських висловлювань.

Дорогі батьки, бабусі, дідусі, ми вас дуже любимо і знаємо, що ви нас також!

Але інколи ви нас не розумієте, і тоді нам стає дуже погано. Ми хочемо жити з вами дружно і тому склали список своїх бажань. Ви, в свою чергу,  можете написати нам свій, тільки не дуже довгий.

1. Ми хочемо, щоб ви любили та приймали нас такими, якими ми є.

2. Будь ласка, не сваріть нас та не кричіть на нас, ми краще зрозуміємо, коли ви спокійно та дохідливо поясните нам, чому це не можна робити.

3. Коли підбираєте для нас заняття, спробуйте стати на наше місце. Пам’ятайте, що багатьом з нас (найменшим) важко займатися однією справою довше 3-5 хв.

4. Не пояснюйте нам, як слід вчинити, а покажіть це на власному прикладі. Ми краще вчимося тоді, коли бачимо, як  це робите ви.

5. Для того, щоб навчити нас чомусь, не обов’язково купляти дорогі речі. Краще постарайтеся, щоб ми почували себе безпечно, були оточені вашою любов’ю, щирістю та розумінням.

6. Завжди пам’ятайте, якими були самі в дитинстві. Тоді ми швидше будемо знаходити спільну мову.

 Ваші люблячі діти та онуки!

Залишити відповідь

Закрити меню